:תאריך הגשה

ראשון לציון

Eliko Bass

0527459345

אווירה סולו מופע יחיד

מוזיקת עולם

כובע

יש מה שאני צריך בגדול מספיק מגבר בס או 2 כניסות למיקסר עם מוניטור 1 ומערכת של 2 סאבים 2 טופים ומיקרופוןם דיבור 1 עם סטנד

20 איש ומעלה

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

אליקו בס הינו פרויקט מוזיקלי פרי יצירתו של האמן אלי מועלם, בן 26 מראשון לציון, בו הוא לוקח את גיטרת הבס לטיול מוזיקלי ברחבי העולם. הפרויקט מורכב בעיקר ממוזיקה אינסטרומנטלית, כאשר כל קטע מתמקד בסגנון מוזיקלי שונה, כשבסופו - הבס במרכז היצירה. הפרויקט מציג את גיטרת הבס ככלי ליווי וככלי סולו במגוון זאנרים מוזיקליים בקטגוריית מוזיקת העולם. בפרויקט מתארחים מספר יוצרים, נגנים ואמנים בהתאם לז'אנר ולקטע המוזיקלי שכולם חברים לדרך ולמסע של יצירת הפרויקט. בסוף שנת 2018 הוציא אליקו את אלבום הבכורה "בס מסביב לעולם". במקביל לצאת האלבום התקיים סיבוב הופעות ברחבי הארץ וכלל פסטיבלים ועוד. בשנת 2019 אליקו התחיל לעבוד על אלבום שני שצפוי לצאת בסוף שנת 2020. האלבום מציב סטנדרט חדש ליצירתו וכולל מספר זאנרים חדשים שנפתחו לעיניו במהלך הדרך.

:תאריך הגשה

ירושלים

לונה ליינה luna llena

0527961777

דואו אקוסטי- שירה וגיטרה

ספרדית, פורטוגזית

כובע

מערכת הגברה -שני טופים, מוניטור, מיקסר. לשירה - מיקרופון דינמי לשירה, סטנד למיקרופון , כבל XLR לגיטרה - D.I - דרכו הגיטרה תתחבר ישירות למיקסר. יהיו מקרים בהם נוכל להביא מגבר אקוסטי שיוכל לשמש כ-D.I וכמוניטור.

60 אנשים

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

Luna Llena - “ירח מלא” הרכב שנולד מתוך סקרנות והערכה לשפה ולצלילים בספרדית ופורטגזית. מופע אינטימי ומרגש של דואו גיטרה וקול. אנחנו מחיים שירים עממיים שאספנו באהבה, של מורות ומורי דרך מספרד ומדרום אמריקה. שירים שמספרים על מאבקים, אהבות, התחדשויות, מעגלים אנושיים, כוח הטבע וטבעו של האדם. המוסיקה שאנחנו יוצרים מזמינה למרחב של יופי וחום שנובעים משילוב של תרבויות לטיניות, שפות שונות, ודומיננטיות ייחודית וסוחפת של שירה וגיטרה.

:תאריך הגשה

אזור תל אביב

הטריו של איש התות

0524785348

טריו אבל אפשר גם סולו

מוזיקה הנעה בין מקצבים אפריקאיים לטכנו, טראנס ודראם אנד בייס.

מעדיף להירשם לאירועים הגדולים שאתם עושים

מסוגלים להביא הכל

במצב של היום לא יודע להגיד

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

הטריו של איש התות האגדי Strawberry Man Trio - מופע המשלב מוזיקה וסיפורים. כללי: איש התות המנגן על סקסו-דידג', מלווה במתופף וגיטריסט, מנגנים מוזיקה הנעה בין מקצבים אפריקאיים לטכנו, טראנס ודראם אנד בייס. כל שיר מלווה בסיפור המכניס את הקהל לחוויה מיוחדת ~ הטריו מבצע את 'DRAGON' בנמל יפו בחמש שנים האחרונות, איש התות הופיע ברחבי העולם (גרמניה, אוסטרליה, ניו זילנד, הודו) ברחובות, מועדונים ופסטיבלים וצבר יותר מ-3,000 שעות הופעה מול קהל, עם אומנים גדולים כמו DubFX, Dario Rossi, וגם להקת Maati Baani באירוע של TedX. בזמן שבו היה באוסטרליה איש התות טייל לארנהם-לנד כדי ללמוד על מקורות הדידג'רידו, שם הוא בורך על ידי האבוריג'ינים ונאמר לו שבדידג' שלו יש את כוחות הריפוי ועכשיו עליו לצאת לעולם ולהפיץ את המסר.

:תאריך הגשה

רחובות

אנסמבל דן שכטר

בהקדם

0546344528

הרכב אקוסטי

פיוזן אתני

כרטיסים

2 * 57+ סאב + DI * 2 + 2*PL

25-50

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

ההרכב המיוחד הזה נולד לפני כשלוש שנים, הוא נוצר לראשונה עם יצירות ומנגינות המספרות את עולמו הפנימי של שכטר. בזמנים אלו הם מקליטים את אלבומם הראשון. יצירה זו לא הייתה רוקמת עור וגידים אלמלא המוזיקאים הנפלאים האלה המלווים את דן. יחד הם יצרו מוסיקה המספרת סיפורים, מוסיקה שלוקחת את המאזין למסע לפרספקטיבה אחרת של הקשבה, לשינוי נקודת המבט מהמצב הנוכחי בו הוא שוהה, מעוררת אהבה ומוטיבציה להתבוננות פנימית ת.

:תאריך הגשה

רמת גן

נעמי ייבין

0523846609

הופעה אקוסטית

אינדי-רוק

כובע

מוניטור, מיקסר (צריכה 2 חיבורי סטריאו ואחד מונו)

לא המון, לכן מעדיפה הופעת כובע

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

נעמי ייבין, זמרת יוצרת, בוגרת רימון. מביאה מוסיקה אישית,כנה,מיוחדת ונוגעת. נעמי הוציאה לפני שנה את אלבום הבכורה שלה בהפקתו של יהוא ירון ועובדת בימים אלה על אלבום שני.

:תאריך הגשה

מבשרת ציון

אורי דרור

0544531427

סולו - שירה וגיטרות

רוק פואטי

כובע

מיקרופון שירה אחד, מגבר גיטרה חשמלית, די.איי לאקוסטית, מוניטור אחד.

25-30 בתקווה

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

אורי דרור הוא זמר ויוצר השוכן בהרי ירושלים. הוציא ב-2010 את אלבום הבכורה "נול" שהביא לרוק המקומי קול חדש, פואטי ועוצמתי. בשנים האחרונות יצאו חומרים חדשים לקראת האלבום הבא - קליפ מרהיב בשם ״בוא אלינו״ שמומן על ידי הקהל באמצעות הדסטארט; סינגל נוסף בשם ״אור נמשך לאור״; לקראת בחירות 2019 הראשונות יצא השיר הסאטירי ״כלום״ שלווה בקליפ סטופ-מושן; וביום הראשון של 2020 יצא הסינגל הסוחף ״חלומות משותפים״, מלווה בקליפ שיצרה יעל בר כהן, שותפתו של אורי לחיים וליצירה. הקליפ חצה את רף 40,000 הצפיות בשבועיים לאחר צאתו. המופע החשמקוסטי ידוע כחוויה מלאת אנרגיה ואינטימיות כאחד, איפוק מסוגנן מול רגש מתפרץ. קול אחד ושתי גיטרות שממגנטים את הקהל ומעבירים אותו לצד השני של התדר. אורי דרור מוכר לחובבי המוסיקה גם בתור בסיסט של הרכבים ויוצרים רבים, כגון: Noria, We Are Ghosts, Swan Band, Morphlexis, אוהד קוסקי, טל כהן שלו, שני ק

:תאריך הגשה

הרצליה וכליל

מיכול & DJ ג'ובזה

0547673138

הרכב מוזיקלי "מיכול" עם מחשב ונגנים מעולים אחריה מסיבת ריקודים עם די ג'יי ג'וזבה

מוזיקת עולם, רוק שבטי, אתני, סול, גרוב, , היפ הופ ,סמבה, ג'יפסי ,מוזיקה צבעונית.פ

כובע

בהתאם לכמות הנגנים -הצרכים הטכניים משתנים ומותאמים לאותה הופעה עצמה . 2 רמקולים ומיקסר

80-60

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

מיכול היא זמרת נשמה, כותבת שירים ואמנית פרפורמנס. סגנונות מוזיקלית רוק שבטי, גרוב, אתני, swagger, סול. מיכול מחברת סביבה את השבט שרוקד לגרוב אפריקאי. האש הפנימית שלה פורצת דרך קולה העוטף, העמוק והעצמתי. נוכחותה על ה במה היא ייחודית , מרימה ומלאת תשוקה . מיכול מזמינה את הקהל לצאת למסע תודעתי ולהרגיש ביחד עוצמות של רגש, כאב אהבה ותקווה. שיריה מושפעים מתרבויות שונות כמו שמאניזם, בודהיזם וקבלה שפגשה בהן במהלך מסעות בארץ ובעולם. המוזיקה שהיא יוצרת מגשרת בין הרוח החתרנית של הוודסטוק, הבלוז והרוקנרול בשנות ה60 70 , לבין צלילי מדבר אתניים עכשווים. לקראת סוף הקיץ עתיד לצאת הסינגל הראשון "שירת הים" . די ג'יי ג'ובזה , יובל אמא צעירה שמגיעה אלינו מהכפר האקולוגי "אדמה", מרימה מסיבות ריקודים ביערות ועל פסגות ההרים. יובל מאפשרת לקהל שלה להשתחרר במרחב ולהרגיש את החופש. היא משלבת סאונד נשי עתיק ושבטי, מהול בביטים אלקטרוניים . סגנונות נוספים: סמבה, צ'יל אאוט, היפ- הופ , פופ , מוזיקה לטינית, שבטית, צוענית. ג'ובזה הרקידה מאות שמחים ושמחות בחתונות אלטרנטיביות, מסיבת רווקות ומסיבות בת מצווה . מיכול ויובל הכירו באדמה ויחד הפעילו מסעדה טבעונית (עם הופעות) אי שם על קצה ההר. יחד הן מביאות צבעוניות, יצירתיות ונשיות דומיננטית ועדינה בו- זמנית..

:תאריך הגשה

תל אביב

עודד גדיר בהופעה

054-4718835

פסנתר, קחון, קלידים

פולק-רוק תאטרלי מקורי

כובע

פסנתר חשמלי, קחון, קלידים, באס, שתי שירות

50

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

עודד גדיר בהופעה פולק-רוק אישי ותאטרלי המוסיקאי והיוצר עודד גדיר, שיחרר השנה את האלבום 'חזרתי אל היער – המיטב 2002-2020' ומגיע למופע אינטימי, מרתק ומיוחד עודד גדיר – שירה ופסנתר טליה יונה קליגר – קלידים, כלי הקשה ושירה "טקסטים אישיים אך שקל להתחבר אליהם, מכבדים את השפה אך כתובים בגובה העיניים, עמוקים וחצופים, גבוהים וישירים, מושרים מפי יוצר שאומץ וחוסר פשרות באמנותו ניכרים בכל מילה יפה ונוגעת שהוא שר." [רז ישראלי,NRG מעריב ] עודד גדיר, יליד כרכור, כותב, מלחין, פסנתרן ומפיק מוסיקלי. שיתף פעולה עם אמנים רבים, ביניהם : אהוד בנאי, ערן צור, דן תורן(הדואט "דינג דונג"), אפרת גוש, אבי בללי, דודי לוי, רונית שחר, אדם בן אמיתי ועוד. הוציא שבעה אלבומים משובחים ומוערכים והופיע ברחבי הארץ, בין השאר ב : פסטיבל הפסנתר בתל אביב 2016 ו- 2014, בית הנשיא ירושלים, בית אבי חי ירושלים, פסטיבל קולנוע חיפה, מועדון הג'אז מצפה רמון, סוזן דלל ת"א, אוזןבר ת"א ועוד. עודד הוא מהכותבים שיודעים לספר בשיר סיפור - השירים שלו בנויים על טקסטים חזקים וקומוניקאטיביים, והמוזיקה נעה בין הפולק המתוחכם של סיימון וגרפונקל לרוק התאטרלי של טום וויטס. במופע מבצע שירים מכל אלבומיו ביניהם : "זרים", "עוד מעט תבואי" , "אנשים בחופשה", "בת דודה שלי ציפורה", "דינג דונג" ועוד. עוד מן הביקורות : " אחת ההופעות המסקרנות והמרגשות בפסטיבל "[ עמוס אורן, אתר במה] " גדיר אמיתי וצובע את שיריו המורכבים בססגוניות ורגישות נדירה " [ גיא טנא, גל"צ ] "זה האלבום המרענן ביותר ששמעתי בשנה האחרונה במוזיקה בעברית. השירה שלו זורמת ומלאת נשמה. הבלדות שלו, כמו "אטינגר", בעלות עומק לירי שבדרך כלל אינו בנמצא..." [ תומר לוין, בלוגר ] "עודד גדיר יצר קסם מלא ונדיר, בערב השקת האלבום"[ עינת פיידר, תל אביב סיטי ] עודד גדיר ביוטיוב : https://www.youtube.com/user/odedgadir עודד גדיר בספוטיפיי: https://spoti.fi/2XD7MoB

:תאריך הגשה

רמת גן

תמיר סטפר

0547497466

One Man Show של לופר/אפקטים

היפ הופ אלטרנטיבי

כובע

מוניטור, חיבור פי.אל ימין שמאל ישירות למיקסר אמנים שלכם

20-30

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

:תאריך הגשה

גושדן

גיל הדני

0544920007

אקוסטי

רוק אינדי

כובע

2 מיקרופונים 2 סטנדים 2 כסאות מוניטור 1

10-25

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

גיל הדני ביוגרפיה – " מוזיקה זה חלום לכל גיל " אומר הדני . גיל הדני הוא מאותם אמני רוק נדירים המצליחים לשלב יכולת מוסיקלית ענין וליצור אוירת כיף סוחפת . הוא יגרום לכם להקשיב , לחשוב על כל משפט , ובוא בעת לזוז. גרוב מדבק ומלא הומור . הדני מופיע עם הרכב נגנים. ההופעה האחרונה נערכה בלבונטין 7 בתל אביב . הדני מגיע לעולם המוזיקה כבר בשל ומוכן , ללא השכלה מוזיקלית או נגינה, מתוך מסע חיים לא שגרתי . לאחר שרות צבאי שכלל את מלחמת של " ג הוא הצטרף למשאית ענק ונדד איתה ב 27 מדינות ברחבי אמריקה , למד עיצוב תעשייתי וגרפי ועיצב גני הרפתקאות וריהוט בטון. במהלך יותר משלושה עשורים כצלם מקצועי חווה הדני לא מעט סיטואציות קיצון וארועים שלא כל אחד זוכה לחוות . הוא צילם מלחמות, אסונות, אישים, ארועים היסטורים, מופעים, תופעות חברתיות. " לא אשכח למשל את האמא משרפות היער האיומות של אוסטרליה" מספר הדני " שחשבה לתומה כי אם תמקם את ילדיה בבריכת הפיברגלס המים ימנעו מהם להשרף, ומצמרר לחשוב על התוצאה ועוד יותר לצלם את המראות. או לראות את רגליו החשופות של אלוף מרוצי האופנועים לשעבר מייקל דוהן שנראות כמו חלה מתוקה של שבת. לצלם אדם , להבחין בשפת הגוף שלו, ולהבין . להבחין בהבעות , בניואנסים , בפרטים הקטנים שמעבר למובן מאליו ." באלבום " אנשים ", הדני כותב על אותם פרטים . הוא מסקרן וגורם לך לחשוב, להזדהות עם הדברים, כמו למשל , החשבונות המשפחתיים והאישיים ) (THE BILLS . הזחיחות שמזכירה לו את תקופת יום כיפור ) מתישהו ( . בפיקפוק הדני כותב בהומור עצמי על רצונו כאמן להיות " האחד בדורו " . מצד אחד הכמיהה להכרה, להשמע , ומצד שני זהו בעצם שיר אהבה לזו שאיתו ולילדיו. בשיר " את פגועה " בדומה למאיר אריאל , הדני לא מנסה ליפות רגעי כעס ביחסים והשיר משקף בעצם מייקאפ סקס . הדני טובע מושגים משלו כמו "סרטי מטוסים" , "סרטי כנסיה" ונכנס לרזולוציות של "שיניים מולבנות" והחיוך האמריקאי המזוייף שמתלוה להן ואז משקף בראיה רחבה יותר את הצד הכעור של התרבות האמריקאית ) מולבני שיניים ( . הדני עוסק בנושא גם ב " אנשים צריכים" מה מאפיין אותנו כאנשי העולם המערבי . ב PEOPLE הוא שר על אנשים כ " אוסף חלבונים " . כצלם שמתבונן מהצד משקף ומגלה לנו בסגנונו היחודי והישיר צדדים ותובנות שלא הבחנו בהם . הלחנים מאד קליטים וקצביים ומושפעים מפלייליסט עשיר ומגוון של חמישה עשורים . "אימי היתה שרה הרבה , ומוזיקה היתה חלק חשוב מחיי " הדני לא מנגן על כלי נגינה ורק שר ושומע, חמוש בחוש קצב בריא והמון סקרנות ופתיחות. גיל נחשף לאופרה , ג ' ז , מזרחי , קלאסי , מהארץ, מנורבגיה, מאוסטרליה, ברזיל , קלאסי ופיוז ' ן , רגאיי , היפהופ וכמובן רוק לסוגיו. " אני ממציא בנשמתי , מאד אינטואיטיבי ומממש חופש יצירה לפי חזון שיש בי . אני מקבל השראות מדברים אחרים שאני נחשף להם ולא מגביל עצמי בחוקים או כללים בין אם זה ליצור תמונה בזוית שונה או לעצב מוצר חדשני , כך אני בא למוזיקה ובורא שירים ." והשירים שהדני בורא מצליחים לגעת ברבים. השיר האחרון שהוציא בשם " דף עד " בהשראת סרט עדות שואה שהפיק הדני ושהוקרן - בסינמטק תל אביב בינואר 2018 הביא תגובות מרגשות מאד של אנשי הדור השני לשואה. allpiximages@gmail.com4920007-054

:תאריך הגשה

תל אביב

אירלנדיה

0546481704

להקה (אקוסטי)

מוסיקה אירית

כובע

יכולים לשלוח מפרט טכני מלא ומסודר (אנחנו מסודרים לפי רשימת הציוד שלכם)

כל מי שרוצה לבוא מוזמן

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

נשמח לשלוח את הקומיוניקט שלנו (משום מה אי אפשר להעלות כאן קובץ PDF)

:תאריך הגשה

תל אביב

ספיצ'לס

0525357548

טריו

בלוז גאז' ניו אורלינס

כובע

בגדול- חיבור XLR למיקרופון מיוחד שנביא.. שני חיבורי XLR למשדרים להגברה של חצוצרה וושבורד. וכמובן רמקולים ומוניטור.

מינימלי

:סוג ההרכב

:ז׳אנר

:צורת תשלום

:צרכים טכניים

:כמות קהל

ספיצ'לס הרכב מוזיקלי בניחוח שנות ה-20 ספיצ'לס – יוחאי, כרמל ונועם מנגנים, מתלבשים ומביאים באופן ייחודי את אווירת שנות ה-20. בסגנון ניו אורלינס וארה“ב הישנה אנחנו מנגנים לארץ -קלאסיקות מוכרות ואהובות של אמנים ישראלים ובין לאומיים .אריק איינשטיין, ביטלס, כוורת, קווין, פול אנקה ועוד ההרכב מנגן על כלים מיוחדים שנותנים את הסאונד והצבע מרוח התקופה חצוצרה – כלי נגינה ממשפחת כלי הנגינה ממתכת מנעדה הוא הגבוה ביותר מכל כלי הנשיפה ממתכת. בנג'ו – כלי מיתר בעל שורשים אפריקניים מסורתיים תיבת התהודה של הבנג'ו היא תוף שעליו מורכבים המיתרים. וושבורד – קרש כביסה המשמש אותנו ככלי נגינה .מייצרים את המקצב על ידי הבליטות שעל הקרש הסגנון שלנו הוא סווינג, קאנטרי. מוזיקה שמחה עם שירים מוכרים ואהובים !חשוב לציין – ההרכב הוא ללא שירה אם יש שיר שאתם אוהבים במיוחד ורוצים שננגן אצלכם* .תרגישו בנח לספר לנו עליו ונוסיף אותו באופן מיוחד למופע נשמח לנגן לכם באהבה .ספיצ'לס

 אזור התעשיה מעין צבי, זכרון יעקב

Ma'ayan Tzvi, Israel

  • Instagram
  • Facebook